Teenused

Me pole piloodid, aga meie ideed on lennukad. Me ei vaata tulevikku, me loome seda.

Meie jaoks ei ole piisav, kui koduleht on “hea”, see peab olema oma valdkonna parim. Topeltkliki loodud veebilehtedelt leiab kõik vajaliku kiiresti üles, ainult pilku ei saa enam ära.  

Koduleht valmis,  koostame teile põhjalikud juhendid, mille abil saab oma kodulehte koodimeest voodist püsti ajamata muuta.

Kodulehe tellijale on kõik teised teenused -40%.
Kiireloomuliste küsimuste korral vastame kirjadele / kõnedele esmaspäevast laupäevani.

Logo, visiitkaardid, plakatid, bännerid, välireklaam, kleebised jpm…
Topeltklikis garanteerime teie ideele kujunduse, mis jätab varju ka kõige kõvemad konkurendid.

Muide! Topeltkliki disainer Kelli, valiti 2022 aastal Eesti parimaks nooreks graafiliseks disaineriks Kanal 2 saates “Noor meister”.

8 postitust kuus, kolm platvormi: Facebook, Instagram, Linkedin. Sisu ja kujundus meie poolt. Kõlab nagu plaan?
Kasutame oma postitustes sisu, mis paneb muigama kõige tusasemad indiviidid, sertifitseeritud rõõmurullid ja sind ennastki. 

Sotsiaalmeediakontosid pole, aga sellisest pakkumisest ei saa ära öelda? (Jah, see läheb paremaks!) – paketi tellijale loome ja kujundame kontod pealekauba!

Sooviksite jagada sotsiaalmeedias või digiekraanidel videoklippi, aga natuke väiksema eelarvega? Loome tabavaid videoid kasutades vabavarana saadaolevaid klippe, mis sobivad teie ettevõttega kokku ning annaksid edasi seda kõige tähtsamat – emotsiooni. 

Iga video taustale sobitame kaasahaarava muusika ning soovi korral loeme peale meie  produtsendi helitöötluses läikima löödud tekstiga.

Fototeenuse või suuremate videoprojektide jaoks leiame lahenduse koostöös meie partneri Robi Zutsiga. (www.robizuts.com).

Kodulehe sisutekstid, sisu sotsiaalmeediasse, tootekirjeldused, tõlketööd või koguni luuletused teie ettevõttest  – loovusel ei ole piire…
Üllata oma koostööpartnereid ühe vahva personaliseeritud luuletusega ja meie lubame, et satud lemmikkolleegide nimekirjas esikolmikusse. 

Koostöös Digipostriga pakume võimalust meie loodut kiiresti klientideni tuua – sajad ekraanid üle kogu Eesti on efektiivseim viis inimesteni jõudmiseks.


Küsi pakkumist:
info@digiposter.ee või vaata lähemalt www.digiposter.ee.

Scroll to Top